Domů / 0
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Posvátná prostitutka

10. října 2020, 10:00 - 11. října 2020, 18:00
dle termínu zaplacení

Spojení mezi vášnivou láskou a spiritualitou ženy

 

 

Staň se bohyní lásky, tou, která je plná vášně, šťavnatosti a hravosti. Otevři dokořán svůj orgasmický potenciál.

 

Pochopení úlohy posvátné prostitutky může být cestou, jak rozpoznat a naučit se žít božské aspekty ženství projevující se v každé ženě.

Znovuobjevení ženské přirozenosti, její pravdivé sexuality a spojení s principy Bohyně lásky, je proto současným úkolem každé z nás.

Obraz posvátné prostitutky je hluboce duchovní a zároveň i radostně sexuální. Její úlohou bylo spojení vlastností Bohyně (jako je krása, instinktivní moudrost, schopnost spojovat hluboce pociťované emoce, vztahovost) a lidské ženy s jejím plně fyzickým prožíváním svých vášní a tužeb. Ženu výjimečnou z ní činilo přijetí její přirozené ženské síly, uznání její hodnoty a krásy, smyslnosti, hravosti, vášně a schopnosti oddat se.

 

Bohyně lásky existuje svým vlastním způsobem, a to jako jedinečná a vnitřně sjednocená žena.

 

Je věrná své vlastní přirozenosti a instinktu v souladu se zákony přírody. Je také tvořivou silou, dárkyní života a hojnosti.

 

 

* My ji pozveme do kruhu žen, kde vytvoříme společně posvátný prostor a budeme pracovat velice citlivě, s láskou a jemností, s jejími aspekty v nás.

* Nahlédneme do našeho srdečního centra, osvobodíme ho od bolesti a ponoříme se do esence hluboké, bezpodmínečné lásky. Budeme mít příležitost zakusit její bezbřehost

.
* Zkontaktujeme se se svým lůnem, přijmeme od něj požehnání a dary, které nám zatím byly skryty. Velice jemnými technikami uvolníme napětí v této oblasti.

* Použijeme i techniky na podporu záměru naší ženské duše a uvolnění našich energetických toků pro řádné plynutí životní energie

.
* Rozproudíme v našich energetických centrech (čakrách) sexuální energii, budeme vnímat rozdíly jejích projevů v různých částech našeho těla a nakonec ji sjednotíme v jediný extatický proud.

* Postupně probudíme v každé z nás Bohyni, uctíme ji, posílíme její živou energii jantrou (posvátnou geometrií) a necháme ji prostoupit každou buňkou našeho těla.

* Zažijeme spojení esence srdce, ženského lůna a třetího oka jako velmi silného pomocníka na cestě k naší ženské esenci v té nejčistší podobě – k ženské moudrosti, láskyplnosti, schopnosti odevzdání se a přijetí principů života. Tím získáváme schopnost léčit, měnit a žít zcela naplněný život ve všech jeho oblastech.

 

 

Vytvoříme bezpečný, přirozený a láskyplný prostor, kde každá žena půjde na své cestě svým vlastním tempem, kde nebudou překračovány osobní hranice ženy, aby se mohla cítit bezpečně a uvolněně.

Víkend společně strávíme sdílením, tancem, meditacemi, rituály, s posvátnou geometrií i s technikami z ženské TaoTantry.

Součástí seminářů nejsou žádné společné sexuální praktiky.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, nejlépe takové, ve kterém se cítíte krásně a příjemně, na nedělní rituál 1 rudou růži, zápisník a tužku, uzavíratelnou láhev na pití.

Názory účastníků akce

Kde a kdy

Termín: 4. – 5.května 2019, oba dny od 10:00 – 18:00 hod.

Místo konání:

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1
tel: 725 783 506

 


Kurzovné:

a) 2.990,-Kč do 26.4.2019 (připsání na účet) 

 

b) od 27.4. platba v výši 3.400-Kč


 

Podrobnosti

Zahájení: 10. října 2020, 10:00
Ukončení: 11. října 2020, 18:00
Cena: dle termínu zaplacení

Místo konání

Místo: Maitrea
Adresa: Týnská ulička
Praha 1,

+ Google Mapa

Pořadatelé

Jméno pořadatele Ma Diva Lavanya
Jméno pořadatele Maitrea