Domů / 0
Načítám Akce
 • akce již proběhla.

Sedm tváří ženy / sedm závojů – 7.čakra

22. června 2019, 10:00 - 18:00
1.500,- Kč

Odhalíme sedm tváří ženy, shodíme sedm stínových závojů a spojíme se se svou prapůvodní ženskou podstatou

Sedmidílný cyklus k celkové přeměně vnímání svého ženského Já, zvýšení sebevědomí, pocitu osobní svobody, cesta ke znovuzrození posvátné sexuality a rozvoji tvůrčích i intuitivních schopností. Odhalení osvobozující pravdy o svých životních principech a myšlenkových mechanismech v každé oblasti čakrového systému, osvojení si práce se svou myslí, emocemi i tělem, vedoucí k uzdravení posvátného ženství.

 

Hluboká transformace ženské sexuality a spirituality, sebepoznání a upevnění vědomí sebe sama skrze sedm energetických center ( čaker).

 

 

Při svých individuálních konzultacích používám velice účinnou a komplexní čakrovou terapii a jsem vždy znovu a znovu udivená nad její efektivitou a jasným zacílením na daný problém klienta. Proto jsem se rozhodla vytvořit obdobu této efektivní práce s klientem, tentokrát však pro úzkou skupinu žen, kde budeme moci využít nejen léčivou dávku celostní čakrové metody pro znovunastolení osobní rovnováhy, ale i sílu sdíleného ženství, které je samo o sobě hluboce transformující.

V každé energetické oblasti se budeme věnovat právě těm tématům, které s ní souvisí, poznáme její kvality, možnost podpory a výživy, které nám dokáže poskytnout. Naučíme se s každou čakrou pracovat tak, abychom mohly toto energetické centrum dlouhodobě udržovat v rovnováze, zdraví a harmonii. Uvolníme témata, která nás trápí a změníme jejich náboj. Nejde o vymazání osobní historie, ale o hluboké léčení a nasměrování energie tam, kde pracuje pro nás, nikoliv proti nám.

 

Půjdeme po cestě hluboké transformace a zároveň laskavé ženské sounáležitosti.

  

*

 

Otevřeme se lásce, smyslnosti a posvátné ženské sexualitě.  

 

*

Posílíme ženská centra, uvolníme mužské póly, abychom dosáhly rovnováhy obou polarit.

 

Jedná se o sedmiměsíční transformační cyklus, který lze absolvovat vcelku nebo využít pouze některé části dle své osobní preference – vybrat si pouze některé čakry z cyklu

 • 1.čakra

  19.1.2019

  rozvíjí se od 0 – 7 let člověka

  Země, kořeny, ukotvení, přežití, tělo, jídlo, hmota, počátek, zajištění základních životních potřeb, síla prosadit se

  Zajišťuje vnímání našeho těla vně i uvnitř i to, jak o ženské tělo pečovat, Dává vědomé spojení se Zemí, pudovost a jak s ní naložit.Strach i důvěra – to jsou témata, která budou prozkoumávána. Symbolizuje vztah k materiálnímu světu.

 • 2.čakra

  16.2.2019

  rozvíjí se od 7 – 14 let

  Voda, změna, polarity, pohyb, potěšení, emoce, sexualita, vitalita, péče, jasnocitnost

  zrození, smrt, opouštění, cykličnost, vědomí v emocích, vášeň a smyslnost

  Emocemi jsou vztek a plynutí. Nevyrovnanost čakry má za následek pocity viny a obviňování, ničení a kontrolu. Při správné funkci dává schopnost porozumění koloběhu tvoření, střídání se života a smrti.Vrací prapůvodní pocity zapojení se do proudu života, rozvoj smyslnosti, tvořivosti, pocitu nadšení a údivu. Stojí za vědomým tvořením vztahů, které podporují náš duchovní vývoj.

 • 3.čakra

  23.3.2019

  rozvíjí se 15 – 21 let

  Oheň, moc, autonomie, vůle, energie, metabolismus, transformace, sebeúcta

  Žijeme tak, jak skutečně chceme nebo se podřizujeme druhým a dáváme jim možnost s námi manipulovat? Jak si tvořit osobní hranice a jsou vůbec důležité? Umíme se v životě prosadit, vidět, co je pro nás dobré a co ne, umíme ovládat sebe sama ( mít moc nad sebou a nenechat se vláčet cizí mocí), jsme flexibilní? Zajišťuje rozpoznání našich mentálních smyček. Nastavení rovnováhy nám dává pružnost a schopnost reagovat jen podle své vůle.

  Jejími emocemi je smutek/inspirace.

 • 4.čakra

  6.4.2019

  rozvíjí se od 22 – 28 let

  Láska, soucit,vzduch, dech, rovnováha, vztahy, slučování, jednota, léčení

  Srdce vládne schopností hluboké transformace, slučováním všech protikladů a velkou mocí léčení rozsáhlých zranění, která jsme v životě utrpěly. A to vše s neskonalým soucitem a laskavostí. Sebeláska i láska k druhým, nesobeckost a odevzdanost jsou jejími tématy. Potřebou je naučit se milovat samu sebe a pěstovat emoční vyzrálost, která nám umožňuje vědomé a soucitné jednání.

  Emoce – radost

 • 5.čakra

  27.4.2019

  rozvíjí se od 29 – 35 let

  Éter, vzduch, vibrace, komunikace, telepatie, tvořivost, víra a poznání, rozum, inspirace, logika, soudy a kritika, přístup k vyšším rovinám bytí

  Je mostem mezi srdcem a rozumem, je v ní ukryta schopnost sledovat svůj záměr, schopnost volby a umění rozhodovat se. Odstranění dávných a již zastaralých přesvědčení uvolní rozsáhlý potenciál našeho bytí díky hlubokým porozuměním a pochopením zákonitostí v našem životě.  

 • 6.čakra ( třetí oko)

  25.5.2019

  rozvíjí se od 36 – 42 let

  Světlo,barva, zrak, intuice, intelektuální schopnosti, představivost, jasnozřivost, vize, projekce, vůle a schopnost projevit se, sebeocenění, moudrost

  Třetí oko nám umožňuje spojení s naším vyšším Já a dává schopnost tvoření vizí. Je také naším vnitřním léčitelem ( vnitřním zrakem). Správná funkce čakry je podpořena pravdivostí a upřímností našich přesvědčení. Je tedy nutné hledat rozdíly mezi pravdou a iluzí.

 • 7.čakra

  22.6.2019

  rozvíjí se od 43 – 49

  Vědomí, myšlení, informace, vědění, chápání, transcendence, imanence, meditace

  Její schopností je vidět věci z nadhledu, patří k ní také víra, duchovnost a inspirace. Zajišťuje nejvyšší poznání přes přímé vnitřní vidění, pracuje s Jednotou, humanitou. Důležité je přijetí zjištění, že naše duchovní potřeby jsou pro člověka stejně důležité, jako potřeby fyzické a materiální. Stejně tak důležité je neblokovat životní sílu neustálými návraty do minulosti, ale nechat se unášet přítomným okamžikem.  

Výhody pro absolventky celého cyklu

 

 • hluboká transformační cesta
 • každá žena obdrží techniky a jiné užitečné tipy jak harmonizovat své čakry
 • velice rychlá a účinná cesta k odstranění svých “ démonů”
 • komplexní práce, která není roztříštěná na několik témat a oblastí, proto je velice efektivní
 • podpora v průběhu celého cyklu, vytvoření podpůrné skupiny na fb
 • domácí úkoly pro stabilní růst energetické rovnováhy
 • výhodná cena

Názory účastníků akce

1. setkání může být takzvaně seznamovací a zároveň ukázkové pro ty ženy, které váhají, zda mají absolvovat celý cyklus (cena 1.500Kč za úvodní část). Pokud se rozhodnou dále pokračovat, mají stále možnost zakoupení celého cyklu za zlevněnou cenu. Tudíž přeplatek za 1.setkání bude vrácen. Tato možnost bude však pouze po absolvování 1. cyklu, nejdéle však do 15.2.2019.

 

Kde a kdy

Místo konání Na Fialce, Říčany u Prahy, v těsné blízkosti vlakové zastávky, 27 minut z centra Prahy ( směr Hl. nádraží Praha – Říčany u Prahy)

19.1.2019  od 10:00 do 18:00 hod

16.2.2019  od 10:00 do 18:00 hod

23.3.2019  od 10:00 do 18:00 hod

6.4.2019  od 10:00 do 18:00 hod

27.4.2019  od 10:00 do 18:00 hod

25.5.2019  od 10:00 do 18:00 hod 

22.6.2019  od 10:00 do 18:00 hod

 

 


Kurzovné:

a) 1.500kč / absolvování jednotlivého čakrového okruhu dle svého výběru nebo při úhradě každého semináře samostatně

 

b) 9.100– celý cyklus ( 7 x 1.300, tj. úspora 1.400Kč při platbě celého cyklu předem + výše zmíněné výhody)

záloha:

1.000 Kč při výběru možnosti a) a dle platebních údajů v informačním emailu, který přijde ihned po odeslání přihlášky

6.400 Kč při výběru možnosti b )


V případě, že se nebudete moci ze závažných důvodů semináře zúčastnit, je možno za sebe poslat náhradnici na kurz ve stejném datu, ovšem ne osobu dříve přihlášenou. V tom případě převedeme kurzovné na ni.

 

Podrobnosti

Datum: 22. června 2019
Čas: 10:00 - 18:00
Cena: 1.500,- Kč

Místo konání

Místo: Na Fialce
Adresa: Mánesova 2530/3a
Říčany u Prahy, Praha - východ 25101 Česká republika

+ Google Mapa
Webová stránka: https://www.nafialce.cz/

Pořadatel

Jméno pořadatele Ma Diva Lavanya
Email:
Webová stránka: www.alchymiesrdce.cz