Domů / 0
Načítám Akce
 • akce již proběhla.

Vědomá milenka / Posvátná sexualita ženy

13. srpna 2020, 18:00 - 12. září 2020, 21:00
dle termínu zaplacení

Nech se vést svou vášní, láskou a přirozenou intuicí. Dovol, aby extáze ovládla tvůj (nejen milostný) život.

 

1…Znovuzrození bohyně

2…Řeka rozkoše, vášně a smyslnosti

3…Láskyplná čarodějka

 

Bohyně lásky, kněžka, posvátná prostitutka či vědomá milenka mají jedno společné! Jsou Vědomím sebe sama. Jsou ženou přitažlivou, moudrou, vědomou a láskyplnou, která nikdy nezůstane svým okolím nepovšimnuta. I ty sama uvnitř sebe skrýváš tento potenciál. Podívej se, jak ho jednoduše lze probudit právě u tebe!

 

 • Znovuzrození bohyně

  Jedním z největších darů, které přináší archetyp Ženy Bohyně do naší zemské reality, je její schopnost ničím nepodmiňované lásky.

  Místem, odkud tato láska v člověku pramení, je srdeční centrum, dle tantrického pojetí známé jako srdeční (čtvrtá) čakra zvaná Anáhata. Ta také souvisí se schopností rozhodovat se mimo oblast karmy/osudu, kdy je člověk vázán zákonem příčin a následků, vznikajících z nenaplněných tužeb a emocí. Jednáním ze své čtvrté čakry můžeme takzvaně “následovat své srdce”ve vzájemném souladu se svou cestou duše.

  Za svůj život jsme si každá z nás vytvořila zaručené představy o tom, kým jsme (i kým nejsme) a podle toho nevědomě utváříme realitu a zároveň i kvalitu svého života. Jak vypadají naše vztahy s blízkými, s pracovními kolegy i naším partnerem, to utváří jedno jediné – schopnost plně milovat samu sebe. Pokud nejsme zcela spokojené se svými vztahy či milostným životem, je nutné najít k nim klíč právě přes vnímání svých potřeb, svých potěšení, své jedinečnosti. Tato cesta sama k sobě ovlivňuje schopnost navazovat kvalitní intimní vztahy právě takové, které nás naplňují a jsou plné lásky a naopak rozpoznat vztah, který nás již nevyživuje.

  V tomto prvním večeru se budeme věnovat té časti bohyně, která uvnitř každé z nás ví o své kráse a schopnosti lásky sama k sobě i k druhým.

  Uvědomíme si svou ženskou krásu (uvnitř i vně), odhalíme své poklady a radosti z toho, že jsme ženou. Budeme poznávat principy, které vyživují a harmonizují ženství.

  Otevřeme téma extatického prožívání sexuality jako cesty k ženské spiritualitě.

  Rozvineme svou schopnost uctívat sama sebe a tím položíme nový a pevný základ pro láskyplné vztahy s druhými a rozvíjení intimity v partnerství.

  Každá žena si osvojí techniky, které může používat ve svém každodenním životě jak pro podpoření své cesty k lásce ke svému tělu, tak i k rozpoznání božské části uvnitř sebe sama.

  Večer je prožitkový, sebepoznávací, budeme také využívat pohyb, proto mějte volné a pohodlné oblečení (nejlépe sukni podporující vaši ženskost), zápisník a psací potřeby, zrcátko, ve kterém se dobře uvidíte, uzavíratelnou láhev na pití.

  Z důvodu postupného budování a objevování svých ženských darů a jejich celistvého ukotvení doporučuji zúčastnit se všech částí tohoto cyklu (21.2., 21.3., 25.4., a víkend 4.-5.5.), lze však samozřejmě navštívit jen jednotlivá témata daných večerů.

   

   

 • Řeka rozkoše, vášně a smyslnosti

  Tentokrát budeme rozvíjet extatickou cestu ženy. Její orgasmická extáze je totiž odpovědí na schopnost otevření se lásce a hluboké intimitě ve vztahu.

  Přijmeme emoce jako přirozenou součást sebe sama a podpoříme jejich volné plynutí.

  Budeme se věnovat práci s centrem emočního potenciálu ženy – jejím lůnem, místem vzniku i zániku života.

  Pozornost zaměříme na neprojevené pocity uložené hluboko v nás, které mohly vzniknout již v prenatálním období našeho života, v raném dětství, v dospívání či v dospělosti. Tyto pocity, jakými jsou např. strach, vztek, bezmoc, smutek aj., bývají následkem prožitků situací, které silně ovlivňují náš dosavadní život. Touto situací mohl být třeba traumatický porod, týrání, sexuální obtěžování, manipulace, neustálé překračování vlastních hranic, ponižování, ale i stále se opakující drobná zesměšňování. Vše zmíněné, samostatně či v různých kombinacích, mohlo vést ke ztrátě přirozeného sebevědomí.

  Emoce jsou neoddělitelně spjaty se sexuálním potěšením ženy a s jejím přirozeným bytím.

  Avšak nejen emoce, ale také schopnost setrvávání v přítomnosti, vyladění se na Tady a Teď je důležitou součástí celkového uvolnění ženského těla i mysli. Naučíme se proto velice jednoduchou, zato však hluboce účinnou metodu, která zklidní mysl, rozpustí přebujelé emoční stavy a zesílí naši intuici.

  Proměňující, aktivní stránka ženského principu zdůrazňuje dynamické prvky duševna, jež vybízejí ke změně a proměně. „Extáze může sahat od pomíjivého “bytí mimo sama sebe” až k hlubokému rozšíření osobnosti.“  (Citováno z knihy Nancy Qualls-Corbettové – Posvátná prostitutka, 2004)

  Každá žena bude podporována k nalezení své jedinečné cesty ke svému extatickému potenciálu a rozvoji své spirituální sexuality.

  Použité techniky může každá žena nadále využívat jako podporu ve svém každodenním životě. Při jejich používání bude prohlubovat schopnost nezadržovat své emoce na straně jedné, umět emoce uvolnit a nenechat se jimi ovládnout na straně druhé.

  Večer je prožitkový, sebepoznávací, budeme se také pohybovat a tančit, proto mějte volné a pohodlné oblečení, zápisník a psací potřeby, uzavíratelnou láhev na pití.

  Z důvodu postupného budování a objevování svých ženských darů a jejich celistvého ukotvení doporučuji zúčastnit se všech částí tohoto cyklu (21.2., 21.3., 25.4., a víkend 4.-5.5.). Lze však samozřejmě navštívit jen jednotlivá témata daných večerů či pouze víkend.

   

   

 • Láskyplná čarodějka

  K plnosti orgasmického prožitku ženy neodmyslitelně patří i otevření se své intuici, hluboké ženské moudrosti, spojení se svým srdcem, vedení svou vnitřní bohyní.

  Ženské schopnosti věštění, zázračného léčení (intuitivní moudrost žen), smyslnosti a vášně bývaly od věku vzniku patriarchální společnosti velice obávanými a perzekuovanými ze strany mužů, a proto ženy ve velké míře raději zapomněly na svou schopnost intuice, léčení, jasnovidectví a přirozeně tryskající ženské sexuality po celé další generace. Pro nás, nejen pro ženy, ale i muže, má tento aspekt zapomnění velice silný dopad. Je to velice známý a častý pocit nenaplněnosti, ztráty celistvosti a čisté radosti.

  V tomto večeru spojíme naši smyslnost, intuici, lásku a vášeň v jedno. Otevřeme se nejvnitřnější pravdě našeho těla a jeho komunikaci s naší duší.

  Budeme objevovat naši přirozenou moudrost čarodějky a léčitelky. Prohloubíme svou moc a důvěru v sebe sama, v naše schopnosti, ve své vnitřní vedení.

  Podpoříme a více otevřeme mimosmyslovou komunikaci, kterou může každá žena dále rozvíjet a používat v každodenním životě na cestě léčení, vnitřního vědění a prohloubení své intuice.

  Každá z nás si osvojí promlouvání se svým nitrem, se svým tělem i se svými vnitřními ženskými částmi těla a bude moci kdykoliv praktikovat metody přirozeného sebeléčení.

  Naučíme se prociťovat potenciál spojení esence srdce a třetího oka a využijeme ho jako mocného nástroje ženské moudrosti.

  Všechny použité techniky si ženy osvojí a mohou je praktikovat i mimo kurz.

  Budeme prožívat, zkoumat, prociťovat, tančit, proto si vezměte pohodlný a volný oděv, nejlépe sukni či šaty, ve kterých se cítíte příjemně a sexy.

  Vezměte si s sebou svůj oblíbený předmět nebo talisman, ať je to např. kámen, šperk, plyšák či jakýkoliv jiný předmět vám zvlášť blízký. Nemusíte mít obavu, nebudeme skládat obětiny J, budeme s ním však pracovat a odnesete si ho zpátky domů. Vezměte si také zápisník a tužku, uzavíratelnou láhev na pití.

   

   

Názory účastníků akce


Kde a kdy

Místo konání :

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1
tel.725 783 506
Termín a cena:

 

VĚDOMÁ MILENKA – Znovuzrození bohyně
ČT 27.2.2020     18-21 hod

cena: 400 Kč

500 Kč při platbě po 21.2.

 

VĚDOMÁ MILENKA – Řeka rozkoše, vášně a smyslnosti
ČT 13.8.2020      18-21 hod

cena: 400 Kč

500 Kč při platbě po 5.8.

 

VĚDOMÁ MILENKA – Láskyplná čarodějka

ČT 12.9.2020    10-17hod 

cena: 1.390 Kč

1.490 Kč při platbě po 3.9.


 

Podrobnosti

Zahájení: 13. srpna 2020, 18:00
Ukončení: 12. září 2020, 21:00
Cena: dle termínu zaplacení

Místo konání

Místo: Maitrea
Adresa: Týnská ulička
Praha 1,

+ Google Mapa

Pořadatel

Jméno pořadatele Ma Diva Lavanya
Email:
Webová stránka: www.alchymiesrdce.cz