Celostní čakrová terapie

Domů / Celostní čakrová terapie
Celostní čakrová terapie

Celostní čakrová terapie je komplexním léčením příčin obtíží, nikoliv jen jejich projevů. Odhaluje všechny úrovně, které nejsou v harmonii – fyzickou, emocionální i psychickou.

Jedná se o práci s důležitými energetickými centry našeho těla a nastolení jejich rovnováhy.

Chybějící harmonie  se může  projevovat v těžkých, stále se opakujících životních situacích či postojích, v nespokojenosti se svým životem, nedostatkem v různých oblastech života.

Jedná se o velice hlubokou a účinnou terapii, posunující každého jednotlivce na vyšší úroveň bytí. Je vhodná pro všechna  životní témata.

Průběh terapie:

jedná se o 6 – 7 sezení, každé z nich v trvání cca 90 minut

Je nutné! dodržet všechna sezení, aby mohlo dojít k celkové očistě všech energetických center

Cena:  6.600 – 7.700 Kč podle počtu sezení

________

*metoda nenahrazuje lékařskou péči a nezabývá se nemocemi jako takovými.

Názory účastníků

 

Lavanya přišla do mého života ve chvíli, kdy se mi ten můj život rozpadal na kousky. Ukončení 10-letého vztahu s partnerem (kdy zbývaly 2 měsíce do plánované svatby), stěhování, finanční potíže – celou svoji minulost, přítomnost a budoucnost jsem měla v kartónových krabicích a netroufala jsem tam nahlédnout. Jen se z toho nezbláznit. Vždy jsem byla obětavá, milující a podporující v lásce, v podnikání jsem hrála na straně klientů a snažila jsem se o perfektní výsledky ze všech sil. Čím víc jsem se snažila, tím hůř to ale šlo. Dostala jsem se na pokraj sil a tušila, že něco není v pořádku. Nějak se mi nedařilo dát ani soukromý ani pracovní život do harmonie. Hledala jsem cesty, jak sladit své jin-jang: vždy aktivní mužské já se ženou, co tam někde žije uvnitř mě a kterou jsem léta potlačovala, abych uspěla ”ve světě velkých hráčů”, v chlapském světě. Zlom nastal, když jsem se přihlásila na individuální poradenství a harmonizaci čaker k úžasné Lavanyi Volešákové. Za mě je to báječná kombinace vůdčí osobnosti a takové lesní vily, ze které energie a vnitřní síla srší. Hned jsem věděla, že jsem tu správně. Dokázala se vcítit do mé situace, stala se zároveň poradkyní, sestrou i “kamarádkou do deště”. Naučila mě nebát se jít za svým, vnímat své vlastní potřeby, důvěřovat své intuici, přestat potlačovat emoce. Pomohla mi uvědomit si, nakolik je pro ženu důležitá sebeláska a vysoká sebehodnota, nakolik je vše v životě propojené. Již v průběhu kurzu jsem zaznamenávala, jak se postupně boří staré bloky v těle způsobené únavou, urážkami, neustálým strachem přijít o partnera. Čím dál víc cítím, že pevně stojím na nohou a určitě budu pokračovat a vzdělávat se ve spiritualitě a osobní transformaci. Děkuji Lavanyi za skvěle odvedenou práci!

Viktoria Dobrobabenko

 

 

 

Reference na celostní čakrovou terapii u Lavanyi

1/ přínos veliký – jsem svobodnější ve svých rozhodnutích a vím, kde je má síla

2/ tato terapie mě pomohla zbavit se mého strachu být upřímný vždy a vůči všem

3/ jsem svobodnější,silnější a upřímnější

 

Tuto terapii vřele doporučuji všem zájemcům,protože Lavanya je skvělá

Jaroslav Policar

oční optik

undefined