Čtení energie čaker

Čtení energie čaker

Čtení energie čaker

 

  • Chcete prožívat více radosti a štěstí ve svém životě?
  • Už vás nebaví si stěžovat na okolnosti, které vám znemožňují trávit více času se svými blízkými?
  • Chcete  být konečně  sámi sebou?
  • Chcete  dělat práci, co vás baví a přitom mít tolik peněz, kolik potřebujete?
  • Chcete porozumět tomu, proč v životě opakujete stále stejné chyby?
  • Chcete najít toho “pravého” partnera/partnerku a přitom stále dokola potkáváte  stejné typy mužů /žen, kteří nejsou těmi vysněnými partnery?
  • Máte spoustu otázek týkajících se vašeho života, na které neznáte odpovědi?

Čtení energie vašeho těla vám dokáže vyjasnit vše, co potřebujete k dosažení lepší kvality života, zvýšení psychické i fyzické kondice, ukáže jedinečný pohled na vás samotné, na to, co se skrývá za naučeným chováním, případně za nedostatky či dokonce nemocemi, které vás trápí.

 

Od vás to vyžaduje jediné – položit si otázku:

Jsem skutečně připravená/připravený na změnu svého života?

Potom neváhejte, vezměte všechnu zodpovědnost sama k sobě a rozkryjte tajemství, která vám zanechali nejen vaši předci, ale i ta, která jste si nevědomě,  sami v průběhu života,  vytvořili.

            Metoda čtení energie je jednou z nejsilnějších transformačních metod.

Proč? Pracuje nejen  s naší myslí ( vědomím, podvědomím), ale i naším tělem. Správněji řečeno,  všemi našimi těly, která jsou nám vlastní, tedy i těly jemnohmotnými a tělem fyzickým. Tam je totiž uložena paměť nejen z našeho současného života, ale i vzpomínky, emoce, nevyřešené životní peripetie, ale i moudrost našich předků (rodičů, prarodičů……). K této buněčné paměti se denně nevědomky dostáváme tak, že v interakci s jinými lidmi či okolím  jsou bezděky stiskávána pomyslná tlačítka, která někdy i při malém dotyku mohou spustit alarm, který je vnímán jako nám nepříjemné životní situace. Při cíleném dotyku těchto míst se však otevírá brána k očistě, samoléčbě starých návyků a potíží, které v současnosti již neslouží a nemohou nás správně podporovat.

 

Přesto, že se jedná o metodu velice jemnou, působí zároveň na hluboké úrovni naší buněčné paměti a dokáže ji měnit. Navíc její síla spočívá také v tom, že tím nejdůležitějším momentem je fakt, že sám klient se může podívat za pomoci ” čtenáře” právě do těch míst, která mají být v daném čase odhalena, očištěna, změněna a vyléčena.

Je to mnohem hlubší princip než pouhé mentální pochopení příčiny. Nejsou zde žádná omezení v okruhu nahlížených témat, protože naše těla znají odpovědi na otázky, které si klademe.

 

Prací s jemnohmotnými těly se dá také velice účinně předcházet psychickým i fyzickým onemocněním.

 

Každá změna vyžaduje podporu nás samotných, aby byla v našem životě pevně zakotvena. Proto obdržíte i doporučení, jak si nový stav trvale udržet a které bude pro každého z vás jedinečné.

 

Cena: 1.200 Kč/ 90 min.

Názory účastníků

 

 

Od doby, kdy jsi četla moje energetické pole a poté mě provedla terapií na zjištěné blokády v mém těle,  nemám ten divný pocit na solaru. A i ty pocity odcizení a mlhy, světlo se kolem mne obepíná. Fakt jako. Bylo to velmi praktické, ne ezoterické. Děkuji.

Eva Bergerová

Holandsko

 

 

Setkání s Lavanyou na přelomu března a dubna 2016 při čtení energie byla pro mne silná i tím, že jsem během všech čtení velmi silně cítil, že jsem plně vnímán, Lavanya je zde plně pro mě a rozumí mi.  Každé čtení začalo povídáním a informací o tom, o co v každém čtení půjde. Zajímavé bylo, že při čtení mi byly sdíleny obrazy, které odrážely přesně mé dětství a které rozhodně Lavanya nemohla vědět, protože jsme se seznámili až v mém zralém věku.

Při čtení  jsem cítil velké uvolnění, zastavila se mi mysl a po posledním čtení jsem nemohl hned odjet domů a potřeboval jsem se projít do přírody, užívat si chůze, dechu a stavu bez myšlenek.

Neumím přesně popsat, co se mi v životě změnilo, avšak asi nejpřesnější je to, že po čtení časem rostl pocit spojení se sebou samým, svojí podstatou a vůbec celistvosti mojí osoby.

Ivo

 

 

Za Lavanyou jsem přišla s otázkou čeho se tak moc bojím? Diky bezpečnému prostředí a absolutní důvěře jsme se propojily, všechno přesně zapadalo. Terapie se mnou ještě pořád pracuje, některé věci dobíhají postupně. Co je zásadní,  pochopila jsem ten strach. Teďˇ, když tomu rozumím, bude snadnější si s tím poradit , ale bez Lavanyy bych na to nikdy nepřišla. Děkuji s Láskou

Narana