Ženská TaoTantra

Domů / Ženská TaoTantra

Nejbližší víkendový pobyt

Kdy?

7. – 9.9. 2018

Kde?

Centrum osobního rozvoje Skalka 22, Skalka u Doks, okres Česká Lípa

Kolik to stojí?

lektorné – 3 300 Kč

ubytování a strava – 1 300 Kč

Sestavila jsem soubor cvičení, meditací a prací s energií, které většinou mají svůj původ ve východních duchovních naukách, jejichž vznik je datován cca před čtyřmitisíci lety. Jsou to zejména tao, tantra a později také ženská jóga. Pro potřeby současné ženy jsem vytvořila řadu cvičení a meditací na podporu ženské intuice a schopnosti komunikace s vlastním tělem.  

Je ti něco z toho povědomé? Čti dál, protože

TaoTantra má pro tebe ještě mnohem víc darů a přínosů, podívej se dál, na co má její praktikování zásadní vliv

  • posílení a ukotvení ženských kvalit
  • probuzení přirozené ženské sexuality
  • posílení a samoléčení dělohy a vaječníků
  • podpoření správné funkce ženského hormonálního systému
  • schopnost vnitřní komunikace se svým tělem
  • regeneraci a uvolnění stresu
  • podporu krásných a zdravých prsou
  • omlazení organizmu
  • jednoznačně pozitivní vliv na celkové zdraví fyzického těla i duševní zdraví  
  • rozvoj ženské spirituality

Co říkají účastnice o TaoTantře

Každý rok si volím svoji průvodkyni, která mě provede tématy, které si potřebuji aktuálně zpracovat či které potřebuji poléčit na fyzické rovině. Vždy nechávám volně na intuici, aby mě vedla do rukou té správné osoby. V letošním roce je mojí vědomou průvodkyní Lavanya. Žena, která zná nahoře i dole, nitro ženy i muže, děti i to malé dítě v nás. Dostalo se mi laskavé, podporující, hluboce léčící a moudré podpory, vnímám, že každé další setkávání s Lavanyí i s ostatními ženami ve skupině mě vede více do svého nitra, centra, k sobě samé.

Není jednoduché prohlédnout těch několik vrstev, které jsem si za dlouhé roky nastřádala. Lavanya je ta, která ví, cítí a intuitivně pracuje s každou jednou z nás. Pomáhá svým autentickým způsobem, o kterém již dnes můžu říct, že je nejen účinný, ale ve své hluboké podstatě neskutečně pravdivý a mocný.

Na každém setkání jsou otevřena přesně ta témata, která souzní s každou jednou z nás, jsou podpořeny ty ženské orgány a je věnována péče přesně těm čakrám, která si v daném období říkají o pozornost. Nikdy dříve se mi nestalo, že bych zažila tolik hlubokých uvědomění a „aha“ momentů, které mi pomohly na mé aktuální cestě.

Jsem neskutečně vděčná, že jsem mohla Lavanyi a její způsob práce poznat osobně a z celé své duše (nebo spíše vnitřní ženy?)  říkám jedno velké ano další práci na sobě pod vedením Lavanyi.

 

S láskou MaGaia

Snad na všech seminářích se už nějakou dobu stále “čistí”. Že ale lze čistit i takto JEMNĚ a citlivě, jakoby nenápadně, a přitom se vyčistí mnohem víc, než jinými technikami, jsem netušila. Objevila jsem v sobě (novou) jemnost. Překvapivě a s velkou láskou k sobě. Celý víkend byl nabitý intenzivními meditacemi a cvičeními, žádné čekání a prostoje, ale zároveň dostatek času na vydechnutí a regeneraci – cením si citlivě poskládaného programu ušitého přesně na míru naší skupince. Využily jsme i krásného prostředí a počasí a část programu probíhala pod širým nebem, bosky na rosou pokryté trávě a do zad nás příjemně hřálo slunce. Je naprosto skvělé, že všechny techniky a meditace, které jsme na víkendu zažily, lze provádět i doma a v intenzivní práci tak – i bez přímého vedení/dozoru lektorky – pokračovat. Z víkendu jsem odjížděla parádně nabitá a odpočatá. Po návratu domů začínám nově vnímat určité aspekty vztahu se svým partnerem  i synem začínám také nahlížet na doposud netušené a skryté aspekty vlastní sexuality – těším si na Víkend s TaoTantrou II, a na to, co nového mi opět do života přinese.

                                                                                                                                                     Magdaléna Mičková

Co ti pravidelné cvičení může přinést

 

pochopení významu tvé ženské esence

objevení obrovského a skrytého potenciálu uvnitř tvé dělohy

dodá energii a přirozenou chuť do života

pročištění energetického systému ženy

uvolnění nahromaděných emocí

 

posílení vnitřních orgánů

zpevnění prsou

zlepšení paměti

energetizace ledvin (z pohledu životní energie nejdůležitější orgán)

podpora imunitního systému

vědomá ženská sexualita

Víkend s Tao Tantrou, ale zejména s Lavanyou a dalšími ženami byl pro mě velmi inspirující a cennou zkušeností. Uvědomila jsem si jak důležité je mít možnost moci v chráněném a bezpečném prostředí, kde se nemusím o nic starat, vařit a řešit každodenní starosti, být sama sebou. Jak úlevné je nechat věci plynout a nechat je se dít a jen přijímat, sdílet a tvořit. O víkendu nám velice přálo počasí, takže jsme měli možnost cítit energii naší Země, Slunce a všech elementů a naučili jsme se s nimi spojovat a využívat je v běžném životě, ale nejen to je toho o mnoho více …. Už nyní se velmi těším na další setkání, které mě určitě posune dál na mé cestě za tím: „Kdo jsem Já ?“ a „Jak se stát lepší ženou, kamarádkou, partnerkou, milenkou a snad v budoucnu i matkou…“

Martina Kúsová

V čem dokáže TaoTantra pomoci

v regeneraci organismu

v uvolnění nahromaděného stresu

optimalizuje tělesnou váhu

v nastartování a podpoření samoléčebných procesů dělohy a vaječníků

účinně pomáhá předcházet rakovině ženských pohlavních orgánů i prsů

při prevenci vzniku myomů

energetizuje děložní čípek

upravuje nepravidelný menstruační cyklus

odstraňuje suchost děložní sliznice

může dojít i k uvolnění srůstů vejcovodů

pomáhá při potížích s otěhotněním včetně neschopnosti donosit plod

podporuje při léčbě zánětů a výtoků

řeší inkontinenci (náhodný únik moči)

velice pomáhá při menopauze (návaly horka, noční pocení, suchost sliznic, deprese aj.)

Říkáš si

ale já nemám ráda žádná cvičení

Měla jsem jsem to úplně stejně, byla jsem ráda, že jsem ráno vylezla z postele a stihla povinnosti, které mě čekaly. Dnes je to jiné. Tahle cvičení jsou stvořená přímo pro ženy, jejichž přirozeností je plynutí a smyslnost. Cvičení jsou jednoduchá, při dlouhodobějším praktikování jsou i velice příjemná a leckdy i extatická. Pociťuj svou vášeň v průběhu celého dne, budeš velice přitažlivá, bdělá a inspirující.

stejně se k pravidelným cvičením nedonutím

I tohle znám, i když dnes se těším na svou dávku úžasných cvičení. Pokud jsi z Prahy a okolí, připravila jsem pro tebe pravidelná cvičení v centru Prahy a mám v úmyslu je rozšířit i mimo Prahu. Stačí mi napsat a pokud vás bude více žen, přijedu i za vámi do vašeho bydliště.  

Ty sama jsi tvůrcem svého štěstí a zdravého života

Zamiluj se. Zamiluj se do sebe, do svého života. A nikdy s tím nepřestávej!